Książka o prawdziwych przypadkach nawiedzeń

Jeśli należysz do osób, które uwielbiają straszne historie o duchach, nawiedzeniach i opętaniach, to najnowsza książka Michała Stonawskiego “Paranormalne. Prawdziwe historie nawiedzeń” jest właśnie dla Ciebie. To rezultat wieloletnich dociekań, setek wywiadów i poszukiwań najstraszniejszych przypadków nawiedzeń – i to na naszym własnym polskim podwórku! Lektura o wstrząsających historiach i prawdziwych przypadkach paranormalnych zjawisk sprawią, że nawet najbardziej zatwardziali wielbiciele horrorów mogą poczuć się nieswojo i być może będą musieli przez jakiś czas zasypiać przy zapalonym świetle.

Historie z dreszczykiem w prawdziwym życiu

Paranormalne. Prawdziwe historie nawiedzeń” (https://www.taniaksiazka.pl/paranormalne-prawdziwe-historie-nawiedzen-michal-stonawski-p-1378851.html) stanowią zbiór wywiadów z osobami, które doświadczyły czegoś niespotykanego oraz opis miejsc i sytuacji, w których nastąpiły niewyjaśnione, paranormalne zdarzenia. Mamy historię o nawiedzonym szpitalu psychiatrycznym “Zofiówka” i dziewczynie, która dopiero po latach decyduje się opowiedzieć o koszmarze, jaki w nim przeżyła. Poznamy historię domu opieki spod Warszawy, w którym zamieszkuje mroczna siła, zbyt niebezpieczna i przerażająca nawet dla księdza-egzorcysty. Opowieść o niewyjaśnionych wydarzeniach z początku XX wieku, które mają wpływ na śmierć wielu ludzi jeszcze w dzisiejszych czasach, sprawi, że włosy staną nam dęba, a historia przeklętych rodów z małego miasteczka w północnej Polsce zmrozi nam krew w żyłach. Te i wiele innych historii stanowią prawdziwy rarytas dla wielbicieli horroru. Zaś świadomość, że opisane wydarzenia miały miejsce w naszym kraju, tuż obok nas, sprawią, że długo nie będziemy mogli spać spokojnie, nie wiedząc tak naprawdę, co może czaić się tuż za rogiem…

Michał Stonawski – pisarz, badacz, pasjonat

Autor książki “Paranormalne. Prawdziwe historie nawiedzeń” Michał Stonawski, jest wieloletnim badaczem zjawisk paranormalnych. Znaczną część swojego życia poświęca na poszukiwanie historii o duchach, nawiedzeniach i niewyjaśnionych zjawiskach. Oprócz tego znany jest jako pisarz, game developer oraz publicysta. Opublikował kilkanaście opowiadań, zarówno w sieci, jak i antologiach. W roku 2017 ukazała się książka “Mapa Cieni”, której jest współautorem i pomysłodawcą, zaś rok później światło dzienne ujrzało dzieło “Dziwne dni”, będące zbiorem opowiadań bizarro.  W 2016 roku został jednym z założycieli Alrauna Studio Sp. z o.o., zajmującą się tworzeniem gier; jest również redaktorem naczelnym portalu lubiegroze.

Książka zdjęcie utworzone przez freepik - pl.freepik.com
Tags: